poniedziałek, 12 listopada 2012

chusteczka

Wszyscy mnie pytają o chusteczkę. Chusteczkę, którą Mikołajek ma pod czapką na zdjęciach z niedzielnego spaceru. Wykorzystanie chusteczki to inwencja własna i kreatywność mojego dziecka. Otóż podstawowa funkcja chusteczki to plasterek pana Kleksa. Czyli w miejsce bolące lub takie, które boli rzekomo, a Mikołajek wykorzystuje do zwracania na siebie uwagi, jak w niedzielę podczas spaceru, należy przyłożyć chusteczkę. Chusteczka zaczyna leczyć natychmiast po przyłożeniu. Tak więc nie jest to żaden cudny kwiat z Wysp Polinezji. To chusteczka lecząco-zwracająca na siebie uwagę.
No i wzorcowe pozowanie modela. Na kolejnym zdjęciu Mikołajek płacze, gdyż chusteczka zaczęła zastępować czapkę i została usunięta...

10 komentarzy:

 1. cudowna wyobraźnia ;) fantazja dzieci nie zna granic :)

  OdpowiedzUsuń
 2. też mnie zaintrygowała chusteczka a teraz to oczywiste że proste zwrócenie uwagi jest zbyt wprost i nawet troszeczkę krępujące a lecznicze łagodzi skutek jak to lecznicze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lecznicze zwrócenie uwagi... no właśnie, dokładnie o to chodzi...

   Usuń
 3. A może wykombinować jakąś śmieszną czapkę (np renifer z rogami) która spełni swoją funkcję głowochrona, a także funkcję mikołajkową? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chusteczkę leczniczą przykłada się wszędzie... Jest prosta w obsłudze, tania, dostępna, zabrudzoną można łatwo podmienić... No i wymyślił ją MIkołaj.

   Usuń
 4. też mnie ta chusteczka zaintrygowała :) ehh dzieciaki i ich pomysły

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyobrażnia dzieci jest fascynująca!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...