czwartek, 9 lutego 2012

los superbohaterów

Jak każdy superbohater - Ben 10 - bohater fimów dla młodocianych, to osobnik wyjątkowy. Na tyle wyjątkowy, że Mikołajek jest jego gorącym fanem.
Dla mniej wtajemniczonych w przygody Ben 10 - Ben to zwykły wnuczek niezwykłego dziadka. Podczas biwaku w lesie oddala się od przyczepy campingowej i trafia na Omnitrix (oraz kosmiczną zawieruchę). Omnitrix to taki kosmiczny gadżet w formie zegarka, który zamienia Ben 10 w kosmiczne stwory potwory, dzięki którym Ben 10 ratuje co odcinek świat. Wystarczy uderzyć w niego dłonią i wymówić nazwę stwora potwora, w którego teraz ma się Ben zamienić.

Przedszkole Mikołajka ogłosiło dwa tygodnie temu, że jutro będzie przebierańcowy bal. Temat przewodni - kosmos! Wow! Temat mnie wstępnie poraził i skazał na kreatywność. Za co by tu przebrać dziecko? Za słoneczko albo za księżyc albo ufoludka, ostatecznie za teleskop Hubble, ale akurat w sieci nie było do kupienia żadnych ufoludków, teleskopów oraz rakiet czy sputników. Ewentualnie Lordy Vadery albo Luki Skywalkery ale bardzo drogie i bez mieczy świetlnych - do kupienia osobno. Poza tym wszystkie za duże!!! Zdesperowana chciałam go już przebrać za pirata - można kupić w każdym sklepie - mógłby udawać kosmicznego pirata, albo za aniołka - były nawet z różowymi piórkami - ostatecznie aniołki mają blisko do kosmosu, ale w końcu dostałam oświecenia! Ben 10 i jego kosmiczne stwory!!!

Szukałam całą niedzielę i znalazłam na allegro kostium jednego ze stworów Ben 10 - Inferno. Do tego w  sklepie z zabawkami Omnitrix puszczający hologramy wybranych stworów... (teraz można kupić naprawdę wszystko)
A Mikołajek - co za niespodzianka - wczoraj wieczorem zaliczył solidnego pawia kosmosu*...
Praliście kiedyś tapicerowane krzesło? Do tego podłoga, stół, a na nim obrus, cały Mikołaj wraz z rzęsami...
Wyrok zapadł rano po przyjeździe lekarza - grypa żołądkowa.
Ben 10 - Mikołajek Inferno pokonany przez wirusa. Przygoda jak nie wiem.

Strój Inferno*Paw Kosmosu - bohater serialu "W Królestwie Kalendarza", ptak podróżujący w czasie i przestrzeni - i oczywiście w kosmosie!!!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...