piątek, 21 grudnia 2012

czas prezentów

W listopadzie Mikołajek zawiózł do Centrum Zdrowia Dziecka wielką torbę pluszowych misiów, które przestały się już mieścić na regale w pokoju. Zawiózł je w podzięce za wspaniałą opiekę pań pielęgniarek i asystentek stomatologicznych oraz pana doktora od zębów, bo właśnie tam cały zespół opiekuje się jamą ustną Mikołajka po ciężkim zapaleniu jamy ustnej w wyniku hipogammaglobulinemi, po którym Mikołaj stracił większość uzębienia...

I co? I misie zaczęły wracać, choć w zupełnie innej postaci, to znaczy niemisiowej :-) I tak oto pośród wszystkich innych prezentów jeszcze zupełnie przedświątecznych niespodziankę zrobiła nam firma Firma Pipistrello s.c., właściciel sklepu  nietoperek.com, wyłączny dystrybutor zabawek kreatywnych, mozaik wyklejanych i magnetycznych kanadyjskiej firmy The Orb Factory, strzelaczy PowerPopper firmy HogWild oraz automatycznej kołyski DreamMover. (Szkoda, że o tej kołysce nie wiedziałam wcześniej).

Św. Mikołaj ze sklepu nietoperek.com przywiózł Mikołajkowi właśnie zabawki kreatywne - wyklejane mozaiki. Prawdę mówiąc nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest, a jest to idealne rozwiązanie na terapie niesprawnych rączek Mikołajka. Dziękujemy z całego serca za pomysł, pamięć i całoroczną pomoc dla Mikołajka, bowiem Pipistrello bardzo aktywnie brało udział w zbiórce 1% :-)

Patrząc na rakietę na obrazku jednego z pudelek sama bym się chętnie rzuciła do wyklejania, ale Mikołajek nie jest taki skory do podzielenia się prezentem.

Dziękujemy!
  1 komentarz:

  1. Wow:) Jak ja lubię takie historie:)))a mozaika jest rewelacyjna:)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...